NIZEL TEAM

MICHAŁ NIZEL

“Diesel”

Cześć Wam – Nazywam się Michał Nizel – znajomi i bliscy mówią do mnie Diesel, Michu czy też Misiek 😊 mam tylko nadzieję, że to przez to, że tak mam na imię, a nie że jestem wielki jak miś 😊 Wychowałem się w Choszcznie. Na stałe do Szczecina przeniosłem się, gdy poszedłem na studia. Szczecin pokochałem od razu i w dalszym ciągu uważam, że to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce.

MICHAŁ

“Wonsaty”

Serwus,
Jestem Michał vel Wonsaty ale to już pewnie wiecie. W sklepie stacjonarnym NIZEL pracuje od samego początku.

Pochodzę z malowniczej miejscowości w województwie zachodniopomorskim o nazwie Golczewo dwa jeziora plus cisza i spokój, pozwoliły mi na rozwijanie swojej pasji… i tak to się zaczęło. 😊

PATRYK

Cześć, witam wszystkich w moim wędkarskim świecie. Mam na imię Patryk i jestem świeżym „nabytkiem” teamu NIZEL. Skąd pomysł na pracę w sklepie wędkarskim? Już wyjaśniam w „dwóch słowach”. Pomyślałem dlaczego by nie połączyć pasji i pracy w jedną całość, czego chcieć więcej?

ARTUR

“GONZO”

Witam nazywam się Artur Maciąg ale wszyscy moi znajomi mówią na mnie Gonzo.

Moja przygoda z wędkarstwem zaczęła się dokładnie 40 lat temu (nie, nie jestem strasznie stary 😊, po prostu wcześnie zacząłem). Jubileusz ten obchodzę dzięki ś.p. mojemu tacie – ichtiologowi. To on zaszczepił mi miłość do ryb i to dzięki niemu także zostałem ichtiologiem. 

ALEKSANDRA ALEX

Hej mam na imię Ola !
Chociaż i tak wszyscy mowią do mnie Alex
Urodziłam się na Śląsku i to tam mieszkałam przez całe swoje życie ale postanowiłam w końcu cos zmienić i przeprowadziłam się na Mazury .
Na co dzień pracuję w branży kosmetycznej i bardzo dużo moich klientek nie rozumie, jak mogę spędzać tyle godzin nad wodą i patrzeć na „spławik” ?

KACPER DOWKSZA

Witajcie! Jestem Kacper i pochodzę  z północnej Polski, a dokładniej pojezierza pomorskiego. W okolicy mam mnóstwo, wciąż rybnych jezior, jednak moim łowiskiem jest cały świat. Uwielbiam podróże z wędką i dosłownie każdą metodę wędkarską. Nie wyobrażam  sobie życia bez wędki, dlatego spędzam w jej towarzystwie większą część życia i nic tego nie zmieni. Chętni dołączyć  do mojego wędkarskiego świata? Zapraszam do krótkiej lektury o mnie i oczywiście na wspólną przygodę.

MICHAŁ

już wkrótce dołączy do nas kolejny ważny członek zespołu Nizel Team 😎👍.