O NAS

Nasz sklep i marka „NIZEL” powstała, aby zrzeszać najlepszych rękodzielników wędkarskich w Polsce oraz dostarczać naszym klientom inne wędkarskie produkty klasy Premium. Naszym celem jest, aby każdy Wędkarz mógł w kilka dni otrzymać unikatowe, najlepsze, ręcznie robione przynęty wędkarskie na rynku oraz inne wędkarskie akcesoria wytworzone z pasją, niezwykłą dokładnością i dbałością o każdy szczegół.

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze rękodzieło wędkarskie w Polsce. Są to niezwykli pasjonaci, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Niektórzy z nich z powodzeniem tworzą przynęty lub akcesoria wędkarskie już od kilkunastu lat ciągle je doskonaląc.

Od pierwszego pomysłu w głowie uzdolnionego rękodzielnika do momentu kiedy jego produkt pojawi się on w sprzedaży w naszym sklepie mijają tygodnie a nawet miesiące. Rękodzielnik wędkarski najpierw testuje przynętę w naturalnym środowisku i sprawdza jej walory użytkowe. To jak przynęta pracuje w wodzie, jaka jest wytrzymała na ataki drapieżników czy nawet to jak wygląda przynęta mokra ma ogromne znaczenie z punktu widzenia jej skuteczności.

Podobnie jest z akcesoriami. Ciężarki, agrafki, czeburaszki, dozbrojki czy też główki jigowe muszą być wykonane naprawdę solidnie, z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Rękodzielnicy, z którymi współpracujemy są tego świadomi dlatego ich produkty mogą z powodzeniem konkurować z najlepszymi markami premium dostępnymi na rynku wędkarskim.

Z doświadczenia wiemy, że często czas oczekiwania na produkty wytwarzane ręcznie z oczywistych względów trwa – my chcemy uzupełniać magazyny najszybciej jak to możliwe, a co za tym idzie realizować wszystkie dostawy w ciągu zaledwie kilku dni roboczych. Nasze magazyny są stale uzupełniane tak aby w odpowiednim momencie klient mógł kupić od nas wszystko to czego potrzebuje.

Oprócz naszego fundamentu jakim jest rękodzieło wędkarskie w ofercie nizel.pl znajdziecie także wędkarskie produkty klasy premium. Kołowrotki, wędki, haki i kotwice, narzędzia wędkarskie, odzież wędkarską, plecionki, podbieraki, torby, pokrowce, pudełka wędkarskie oraz szeroką ofertę seryjnych przynęt premium. Mamy takie marki jak Daiwa, Lureleader, Savage Gear, Dam, Effezett, Okuma, Imax.  Każdy nasz klient może zaopatrzyć się w naszym sklepie wędkarskim w sposób kompleksowy we wszystko co potrzebne aby czas spędzony z wędką w ręku był dla niego jedynie przyjemnością.

Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszego sklepu oraz profilu na FB gdzie będziemy informować o wszelkich nowościach pojawiających się na sklepie. Oferta będzie na pewno systematycznie rozszerzana więc bądźcie z nami w stałym kontakcie!