O NAS

Nasz sklep i marka „NIZEL” powstała, aby zrzeszać najlepszych rękodzielników wędkarskich w Polsce oraz dostarczać naszym klientom inne wędkarskie produkty klasy Premium. Naszym celem jest, aby każdy Wędkarz mógł w kilka dni otrzymać unikatowe, najlepsze, ręcznie robione przynęty wędkarskie oraz inne wędkarskie akcesoria. Każdy produkt typu hand-made wytworzony został z pasją, niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół.

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze rękodzieło wędkarskie w Polsce. Stworzyli je niezwykli pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie. Niektórzy z nich z powodzeniem tworzą przynęty lub akcesoria wędkarskie już od kilkunastu lat ciągle je doskonaląc.

Od pierwszego pomysłu w głowie uzdolnionego rękodzielnika do momentu kiedy jego produkt pojawi się w sprzedaży w naszym sklepie mijają tygodnie a nawet miesiące. Rękodzielnik najpierw testuje przynętę w naturalnym środowisku i sprawdza jej walory użytkowe. To jak przynęta pracuje w wodzie, jaka jest wytrzymała na ataki drapieżników czy nawet to jak wygląda mokry wabik ma ogromne znaczenie z punktu widzenia jej skuteczności.

Podobnie jest z akcesoriami. Ciężarki, agrafki, czeburaszki, dozbrojki czy też główki jigowe muszą być wykonane naprawdę solidnie, z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Rękodzielnicy, z którymi współpracujemy są tego świadomi dlatego ich produkty mogą z powodzeniem konkurować z najlepszymi markami premium dostępnymi na rynku wędkarskim.

Z doświadczenia wiemy, że często czas oczekiwania na produkty wytwarzane ręcznie z oczywistych względów trwa – my chcemy uzupełniać magazyny najszybciej jak to możliwe, a co za tym idzie realizować wszystkie dostawy w ciągu zaledwie kilku dni roboczych. Nasze magazyny są stale uzupełniane tak aby w odpowiednim momencie klient mógł kupić od nas wszystko to czego potrzebuje.

Oprócz naszego fundamentu jakim jest rękodzieło wędkarskie w ofercie nizel.pl znajdziecie także wędkarskie produkty klasy premium. Kołowrotki, wędki, narzędzia wędkarskie, odzież wędkarską, plecionki, podbieraki, torby, pokrowce, pudełka na przynęty, haki i kotwice oraz szeroką ofertę seryjnych przynęt premium. Mamy dla Was takie marki jak Daiwa, Lureleader, Savage Gear, Dam, Effezett, Okuma, Imax czy Mikado. Każdy nasz klient może zaopatrzyć się w naszym sklepie wędkarskim w sposób kompleksowy we wszystko co potrzebne aby czas spędzony z wędką w ręku był dla niego jedynie przyjemnością.

Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszego sklepu oraz profilu na FB gdzie będziemy informować o wszelkich nowościach pojawiających się na sklepie. Oferta będzie na pewno systematycznie rozszerzana więc bądźcie z nami w stałym kontakcie!