Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BKK

( ilość produktów: 144 )

BKK – Black King Kong

Firma BKK jest jednym z czołowych producentów haków na rynku chińskim. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1856 roku i od tej pory objęło swoim zasięgiem większość krajów na świecie. Produkty BKK zdobywają nagrody za design i jakość zarówno w Chinach, jak i zagranicą. Każdy produkt firmy jest wyjątkowy, dopracowany pod względem technologicznym i użytkowym. Jakość wykonania akcesoriów spełni oczekiwania najbardziej wymagających wędkarzy.

Założyciele BKK – akcesoria dla miłośników spinningu

Rodzina Zhan specjalizuje się w produkowaniu haczyków od ponad 100 lat. Motto firmy brzmi: „Nigdy nie idź na żadne kompromisy”. Projektanci dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć klientom haczyki, które są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Poczynając od pozyskania surowca aż do uzyskania gotowego produktu, istnieje 15 procedur roboczych. Każda procedura jest poddawana standardowej kontroli, która pozwala uzyskać doskonały produkt BKK.

BKK – nowe rozwiązania technologiczne dla każdego

Firma stale się rozwija i inwestuje w nowe technologie. W ostatnim czasie właściciele zainwestowali dziesiątki milionów w import sprzętu z Japonii, dzięki czemu akcesoria są jeszcze bardziej dopracowane i przemyślane.  Kotwice, produkowane w zakładzie BKK, stanowią owoc pracy 200 rękodzielników całkowicie skoncentrowanych na uzyskaniu najwyższego standardu wykonania produktu. Ponad 100-letnie doświadczenie i przekazywanie sprawdzonych technik produkcji pozwala uzyskać produkt klasy premium – pomimo że technologie idą do przodu, sposób wykonywania haków pozostaje niezmienny.

Misja firmy BKK –  jak stworzyć uniwersalne akcesorium dla każdego wędkarza?  

Projektanci z BKK wiedzą, że haki to coś więcej niż sprzęty wędkarskie – to akcesoria, które sprawiają, że wędkowanie staje się efektywniejsze i przyjemniejsze. W krajach Dalekiego Wschodu branża wędkarska jest traktowana jako część tamtejszej kultury a nie zwykły sektor przemysłu – to sposób życia i pasja, dlatego osoby pracujące w fabryce BKK oddają swojej pracy całe serce.
Obecnie, 40% produktów BKK jest sprzedawanych do Japonii, 20% do Europy, a duża część trafia też do Azji Południowej. Warto przy tym wspomnieć, że w 2004 roku Black King Kong rozpoczęło działalność OEM dla Japan Brand Company.C hociaż odsetek OBM stanowi mniej niż połowę całkowitej sprzedaży, ma to kluczowe znaczenie dla przyszłości BKK. Firma otwiera się bowiem na rynek japoński, co widać po silnych inspiracjach w designie nowych modeli haków.

Standardy produkcji akcesoriów wędkarskich BKK

Wszystkie akcesoria wędkarskie są produkowane w fabryce BKK. Proces wytwórczy obejmuje: zakup surowca, produkcję, kontrolę, wysyłkę towarów, konsultacje zakupowe oraz obsługę posprzedażową. Skuteczna kontrola jakości znacznie zmniejsza liczbę wadliwych produktów oraz problemy z niestabilnością czasu dostawy podczas outsourcingu produkcji. Procesy wytwórcze w zakładzie BKK są niebywale rygorystyczne. Projektanci dostosowują kształt sprzętów wędkarskich, aby pasowały do lokalnego rybołówstwa, spełniały wymagania obszaru sprzedaży i przechodziły testy rynkowe. Firma BKK zapewnia profesjonalne doradztwo i porady w zakresie doboru osprzętu wędkarskiego, zastosowanych technologii oraz możliwości zróżnicowania oferty handlowej.

Testy wytrzymałości i antykorozyjne w fabryce BKK

Każda partia akcesoriów musi przejść co najmniej 3-krotną próbę wytrzymałości w procesie produkcyjnym. Są to próby rozciągania po hartowaniu, próby rozciągania po polerowaniu chemicznym oraz testy rozciągania po platerowaniu – wszystko po to, aby zapewnić tożsame wartości odkształceń każdej partii produktów. Wykonanie testu antykorozyjnego to standard w przypadku akcesoriów wędkarskich. Każdy produkt, wychodzący z zakładu Black King Kon, musi przejść międzynarodowy test świeżej wody i wody morskiej przed wprowadzeniem na rynek. Sprzęty wędkarskie od BKK wyróżniają się na tle innych produktów – to akcesoria wykonane z najwyższej jakości materiałów, niezwykle ostre i posiadające uniwersalne zastosowanie. Jeżeli zainteresowały Cię haki i kotwice BKK to sprawdź całą ofertę sklepu Nizel w tym asortymencie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 3132 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Wszystko super jak zwykle
2024-06-17
Wszystko ok
pixel