Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sufix

( ilość produktów: 17 )

Sufix

Tajwańska marka Sufix jest znana na całym świecie już od lat 70. XX wieku. Wtedy też Yao I zdecydował się założyć firmę zajmującą się produkcją żyłek wędkarskich i plecionek, która po kilkunastu latach podbiła rodzimy rynek. Obecnie, największym rynkiem zbytu są Stany Zjednoczone, niemniej żyłki i plecionki można nabyć także w Europie, Azji i Oceanii.

Nabycie marki Sufix

Przełomowym momentem dla firmy Sufix było zawarcie umowy na wyłączność dostaw ze światowym liderem w branży wędkarskiej – Rapala VMC Corporation. W związku z tym Yao I zgodził się sprzedać swoją firmę, w tym wszystkie wartości niematerialne i prawne. Dzięki umowie zawartej w 2008 roku Rapala weszła w światowy rynek żyłek wędkarskich, zyskując dostęp do najwyższej klasy akcesoriów wykonanych z monofilamentu, plecionki i fluorocarbonu.
Podczas gdy Sufix jest silny w produkcji i doskonaleniu żyłek wędkarskich, Rapala oferuje silne zaplecze marketingowe i dystrybucyjne. Koncepcja zespolenia firmy ze światowym potentatem jest korzystna dla obu stron i pozwala stworzyć wyjątkowo silny biznes żyłkowy obejmujący swoim zasięgiem cały świat.

Czym wyróżniają się produkty Sufix?

Sufix to brand, który stawia na innowacje i zastosowanie nowoczesnych technologii. Przejęcie firmy przez Rapala doprowadziło do wdrożenia całkiem nowych linii produkcyjnych, co z kolei przełożyło się na uzyskanie najwyższej jakości żyłek umożliwiających precyzyjną pracę przynęty i doskonałe odczuwanie brań. Owocem współpracy Rapala i Sufix jest nagroda Efttex2017 Best Mono Award przyznawana najlepszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie produktom wędkarskim.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta marki Sufix, zachęcamy do zapoznania się z plecionkami i żyłkami wędkarskimi dostępnymi w naszej ofercie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 2990 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-25
szybko sprawie polecam
2024-05-23
To nie pierwszy mój zakup w tym sklepie. Obsługa i wysyłka bez zastrzeżeń. Polecam sklep. Ceny konkurencyjne na tle konkurencji. W razie wątpliwości warto poradzić się sprzedającego, goście mają wiedzę....warto.
pixel